نتایج جستجو برای عبارت :

فضیلت دائم الوضو بودن

فواید بسیار دائم الوضو بودن

یکی از راههای ارتباط با خداوند وضو است و وضوی دائم آثار و برکات زیادی بر زندگی دنیوی و معنوی انسان دارد که دانستن آنها انسان را ترغیب به دایم الوضو بودن می کند.

فواید وضو برای اعضای بدن :

انسان وقتی می خواهد در برابر خالق هستی که آفریننده تمام زیبایی ها است قرار بگیرد ظاهرش تمیز و پاکیزه باشد، و به وسیله وضو خود را از آلودگی و نجاسات پاک نماید و چرت و بی حالی را از بین ببرد، و با قلبی نورانی و ظاهری شاداب و با
فضیلت دائم الوضو بودن
فضیلت دائم الوضو بودن بسیاری از ما، فقط قبل از نماز خواندن وضو می گیریم.اما اگر در طول روز وضو دتشته باشیم فوایدی برای ما دارد که در ۶ حدیث از رسول خدا(ص) و امام صادق(ع) به آن می پردازیم. ۱- رزق و روزیت فراوان می گردد از امام صادق …

فضیلت دائم الوضو بودن
بسیاری از ما، فقط قبل از نماز خواندن وضو می گیریم.اما اگر در طول روز وضو دتشته باشیم فوایدی برای ما دارد که در ۶ حدیث از رسول خدا(ص) و امام صادق(ع) به آن می پردازیم.
۱- رزق و روز
ماه می تابد از خم کوچه، چهره ای دائم الوضو داردپینه بر دستهاش و نعلینش اثر وصله و رفو داردمرد تنهاست، مرد غمگین است کمرش از فراق خم شده استساغر شادی اش اگر خالی است باده غم سبو سبو داردضربان صدای او جاریست: با یتیمی به خنده مشغول استسر تقیسم سهم بیت المال با صحابه بگو مگو داردباز امروز بغض نخلستان تا به سرحد انفجار رسید    باز امشب به استناد کمیل، ماه با چاه گفتگو داردکاه گلهای کوچه مرطوبند اشک دیوار را در آورده استناله خانم جوانی که  هرچه د
                      برای زیاد شدن سلامتی واز بین رفتن فقر وضو قبل از غذا خوردن ودائم الوضو بودن.((158))

بسم الله الرحمن الرحیم
یا ذاری ما فی الارض بعلمک یکون ما یکون مما ذرات لک السلطان علی کل من هو دونک انی اعوذ
بقدرتک علی کل شی من الضر فی بریة من سبع اوهامة او عارض من سائر الدواب یا خالقها بفطرتها
اذراها عنی واحجز ها ولا تسلطها علی و عافنی من شرها وباسها یا الله یا ذاالعلم العظیم حطنی
بحفظک من مخاوقی یا رحیم
وقتی دائم بگویى گرفتارم،هیچ وقت آزاد نمیشوى،وقتی دائم بگویى وقت ندارم،هیچوقت زمان پیدا نمی کنی،وقتی دائم بگویى فردا انجامش میدهم، آن فردای تو هیچ وقت نمیاید!
وقتی صبحهااز خواب بیدار میشویم دوانتخاب داریم:برگردیم بخوابیم و رویا ببینیم،یا بیدار شویم و رویاهایمان را دنبال کنیم.انتخاب با شماست!
خوب زندگی کنهیچوقت شخصیت خودت رو
ادامه مطلب
منصوره مصطفی زاده عزیز در صفحه اینستاگرامش از یک قرار یک ماهه نوشته. یک قرار با خودمان که یک ماه پای انجام دادن هر روزه‌اش بایستیم و بعد از یک ماه تبدیل به عادت شود انشاالله. به نظرم رسید حالا که در آستانه اردیبهشت ماه هستیم، بد نیست ما هم این قرار عالی را با خودمان بگذاریم. به خودمان قول بدهیم پای همین یک قرار بمانیم و انجامش دهیم. این قرار می‌تواند یکی اینها باشد: 
-دائم الوضو بودن 
-اهتمام به نماز اول وقت 
-روزی ۱۵ دقیقه گفتگو با اعضای خانو
انجام میکروپیگمنتیشن در کرمان :  انجام آرایش دائم در کرمان بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی ، در کمترین زمان ممکن.

برخلاف تاتو ، که درواقع عمل نقاشی کشیدن بر روی بدن می باشد ،میکروپیگمنتیشن به منظور برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن چهره به کار گرفته میشود.
و در واقع منجر به زیبایی بیشتر چهره و صورت در طولانی مدت می گردد.
زیبایی ماندگار از مهمترین نکات آرایش دائم محسوب میشود.
تتو بهتر است یا پیگمنتیشن ؟
پیگمنتیشن نسبت به تاتویی که
انجام میکروپیگمنتیشن در کرمان :  انجام آرایش دائم در کرمان بصورت کاملا حرفه ای و تخصصی ، در کمترین زمان ممکن.

برخلاف تاتو ، که درواقع عمل نقاشی کشیدن بر روی بدن می باشد ،میکروپیگمنتیشن به منظور برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن چهره به کار گرفته میشود.
تتو بهتر است یا پیگمنتیشن ؟
پیگمنتیشن نسبت به تاتویی که
دوست وایتم از کارش اخراج شد.
نمیدونم به خاطر دائم الوید کشیدن و دائم السیگار بودنش بود،
یا که فقط عذر خیلیا رو خواستن.
اخراج شدن در کانادا از رگ گردن به شما نزدیکتر است. یهویی هم اخراج میکنن. فقط باارزش ترین کارمنداشون رو نگه میدارن. مهمم نیست که شما چند سال اونجا کار کردین.
این ی مدت من دائم در حال بدو بدو بودمیه دل سیر نشده ک بخوابم
پاهام تاول زده و درد میکنه
ولی فوق العاده چیزهای جدید کشف کردم
میدونید آدم بعد ی سنی دیگه همه چیز براش تکراری میشه و اونوقته ک تبدیل به ی آدم بزرگ که همه چیزو میدونه! نمیدونه ها ادعای دونستن میکنه و اونوقته ک آدم رشدش رو به زوال میره و اینجاست ک زندگی آدم تبدیل ب یه روتین مسخره میشه
اما زمانی آدم از زندگیش داره نهایت لذت رو میبره ک دائم در حال یادگیری باشه
حتی ی زبان یا ی سبک نقاشی!
در ح
این ی مدت من دائم در حال بدو بدو بودمیه دل سیر نشده ک بخوابم
پاهام تاول زده و درد میکنه
ولی فوق العاده چیزهای جدید کشف کردم
میدونید آدم بعد ی سنی دیگه همه چیز براش تکراری میشه و اونوقته ک تبدیل میشه به ی آدم بزرگ که همه چیزو میدونه! نمیدونه ها ادعای دونستن میکنه و اونوقته ک آدم رشدش رو به زوال میره و اینجاست ک زندگی آدم تبدیل ب یه روتین مسخره میشه
اما زمانی آدم از زندگیش داره نهایت لذت رو میبره ک دائم در حال یادگیری باشه
حتی ی زبان یا ی سبک نقاشی
مادرا بچه‌هاشونو دوس دارن، اولا که بچه‌ها به دنیا میان هر لحظه نگاهشون می‌کنن، هر لحظه به فکرشون هستن، ولی بچه‌ها به یه سنی می‌رسن که دیگه لازم نیس دائم حواسشون به بچه‌شون باشه و دائم به فکرش باشن، یه نوعی از دوست داشتن هم همینه، استقلال دادن به بچه‌ها.
ادامه مطلب
اقامت اوکراین
روش های متعددی جهت اخذ اقامت اوکراین وجود دارد. اقامت دائم اوکراین ( اقامت دائم اوکراین  از طریق ازدواج – حضانت – سرمایه گذاری ) و هم اقامت بصورت موقت امکان پذیر می باشد.
موسسات مختلفی وجود دارند که در این رابطه ادعای مشاوره های تخصصی و کمک به شما را دارند.
بهتر است پیش از اقدام به سپردن امور اقامت خود به هر موسسه ای از قانونی و مجاز بودن آن اطمینان حاصل کنید.
ما شما را در این راه یاری می رسانیم و همواره در کنار شما خواهیم بود تا
اقامت دائم پرتغال
پرتغال به عنوان یکی از کشورهای توسعه یافته اتحادیه اروپا و عضو توافقنامه شینگن، در سال های اخیر کانون توجهات زیادی برای اخذاقامت اروپا بوده است. راه های زیادی برای دریافت اقامت دائم پرتغال وجود دارد. اما شاید راحت ترین و بهترین روش و البته تضمینی ترین روش برای دریافت اقامت دائم پرتغال روش اقامت طلایی پرتغال باشد.
برای دریافت اقامت طلایی پرتغال باید افراد در پرتغال اقدام به سرمایه گذاری بکنند. این سرمایه گذاری می تواند
مفهوم سختی آب چیست؟ 
آب سخت دارای مواد  آلی و فلزات محلول در آب است  که دارای مواد معدنی بیشتری در مقایسه با  آب نرم است که با نفوذ سنگ آهک و گچ درون آب باعث به وجود آمدن ترکیباتی همچون آهن ، منگنز ، استرانسیم ، آلومینیوم و به الخصوص کلسیم و منیزیم که سبب سخت شدن آب می شود.
در آب های طبیعی معمولا غلظت کلسیم نسبت به منیزیم دو برابر  می باشد .
پس سختی کل آب به طور کلی به مجموع یون های کلسیم و منیزیم موجو در آب گفته می شود .
انواع سختی آب : 
سختی موقت
در سالهای اخیر، درخواست اقامت ترکیه رشد فزاینده ای داشته است.
دولت ترکیه طی سالهای اخیر و با افزایش درخواست ها برای اقامت دائم در ترکیه، اقدام به اصلاح قوانین مهاجرت نمود.
این قوانین مبتنی بر افزایش سرمایه گذاری خارجی ها در ترکیه به خصوص در حوزه املاک و مستغلات بود.
به بیان ساده ترکیه برای اینکه با یک تیر چند نشان را بزند، فرایند هوشنمدانه ای را برای اقامت دائم و شهروندی ترکیه وضع کرد.
شما با خرید ملک در ترکیه در سریعترین زمان می توانید اقام
پوشش تکمیلی نقص عضو و ازکارافتادگی دائم (کلی و جزئی) بیمه‌شده ناشی از حادثه:
در این پوشش بیمه‌گر متعهد است در صورت وقوع نقص عضو و ازکارافتادگی دائم
(کلی و جزئی) بیمه شده مطابق تعریف نقص عضو در آیین نامه شماره 84 شورای
عالی بیمه، که عبارت است از قطع، تغییر شکل و یا از دست دادن توانایی
انجام کار عضوی از اعضای بدن که ناشی از حادثه بوده و وضعیتی دائم و قطعی
داشته و مورد تایید پزشک معتمد بیمه‌گر باشد، سرمایه مورد تعهد در سال وقوع
نقص عضو و ازکار
شماره تماس جهت هماهنگی : 09120563264

تتو بهتر است یا پیگمنتیش
در راه مشهد شاه عباس تصمیم گرفت دو بزرگ را امتحان کند!!
به شیخ بهایی که اسبش از جلو میرفت گفت:
این میرداماد چقدر کند و تنبل است اسبش دائم عقب می ماند.
شیخ بهائی گفت: کوهی از علم و دانش بر آن اسب سوار است، حیوان کشش اینهمه عظمت را ندارد.
ساعتی بعد عقب ماند، این بار به میر داماد گفت: 
این شیخ بهائی چقدر بی ملاحظه است، دائم جلو می زند!
میرداماد گفت: اسب او از اینکه آدم بزرگی چون شیخ بهائی بر پشتش سوار است سر از پا نمی شناسد و می خواهد از شوق بال در آورد!
❓برای وسعتِ روزی، چه مسائلی را باید رعایت کنیم؟
پاسخ: رعایتِ مواردِ زیر، مؤثر هست توی وسعتِ رزقِ مادی و معنوی:
نماز اول وقت جلبِ رضایت والدین صدقه دعا کردن برای همکیشان
ترک گناه توبه خوش اخلاقی ادای حق الله و حق الناس
قناعت نیکی کردن به اهل خانه اطعام میهمان دائم الوضو بودن
ازدواج نماز شب شکرگزاری قرائت سوره واقعه بعد از نماز عشاء
تسبیحات حضرت زهرا بعد از هر نماز روشن کردن چراغ پیش از غروب آفتاب رفتن به زیارت امام حسین صله رحم
استمرار
کشور گرجستان از جمله کشورهایی است که ایرانیان تقاضا زندگی و اخذ اقامت این کشور را دارند. همانطور که قبلا هم گفته شد، ایرانیان بدون ویزا به مدت 45 روز می توانند در گرجستان بمانند. در صورتی که بخواهند مدت زمان بیشتری بمانند، باید اقامت گرجستان بگیرند.
اقامت گرجستان به صورت موقت و با اعتبار یکساله می باشد که باید هر سال تمدید شود. در صورتیکه اقامت به صورت مداوم به مدت 6 سال تمدید شود، می توانید درخواست اقامت دائم گرجستان دهید.
روش های اخذ اقامت گ
منتظرم نمره ی ترم هشتم ثبت دائم شه که برم برای کارای تسویه با دانشگاه و ثبت نام طرح
ای کاش زودتر نمره رو ثبت دائم میکردن...حوصلم پوکید تو خونه
برم طرح و سر کار، یکم باز مشغول میشم
گرچه از اونجا هم میترسم
یه فوبیای عجیبی دارم نسبت به محل کارم که نکنه نتونم با ادما و محیطش کنار بیام؟
نکنه اونجایی که الان انتظارشو میکشم که برم بخاطر ادماش به برزخ زندگیم بدل شه؟؟
اخه من همین چند ماه پیش همچین تجربه ای داشتم
از یه خراب شده ای فرار کردم که ارامش داشته
مرد‌ها با شورت و بهترین حالتش شلوارک با شکم‌های اویزان و موهای بدنشان  بدون اینکه از کسی و چیزی خجالت بکشند یا حتی لحظه‌ای فکر کنند که اندام ناقصشان چقدر به زیبایی‌های بصری دریا گند زده در ساحل جولان می‌دهند . خانم‌ها با مانتو‌ها و روسری‌ها، مراقبند که بچه‌ها در آب غرق نشوند. مردها پکی به قلیون میزنند و تنی به آب . و من فکر میکنم که زن بودن در اینجا ، مزخرف‌ترین نوع بودن است . درحالی که باید دائم نگران موهای زائد بدن و چربی اضافه دور شکمت
ثبت‌نام نقل و انتقال فرهنگیان تمدید شد.

مهلت اتمام فرآیند نقل و انتقال درون استانی فرهنگیان اعم از ثبت‌نام و اعلام نتایج و ثبت‌نام انتقال برون استانی تا ششم اردیبهشت 98 تمدید شد
پیش از این اعلام شده بود، تعیین تکلیف نهایی متقاضیان انتقال دائم و موقت درون‌استانی حداکثر تا 31 فروردین 98 و برون‌ استانی حداکثر تا 31 اردیبهشت 98 پایان پذیرد.
نداشتن تعهد خاص خدمت به منطقه مبدا، دارا بودن حداقل 5 سال سابقه خدمت تمام‌وقت در آموزش و پرورش تا 31 شهریو

فوت به علت حادثه
نقص عضو یا از کارافتادگی دائم کلی یا جزئی ناشی از حادثه
هزینه پزشکی ناشی از حادثه
معافیت از پرداخت حق بیمه در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه شده ناشی از حادثه
دریافت مستمری در صورت ازکارافتادگی کامل و دائم بیمه شده ناشی از حادثه
بیماری های خاص  و پیوند اعضا و سرطان
به استناد سایت مشاوره حقوقی دینا ، یکی از مهم ترین انواع قراردادهای کار با در نظر داشتن تعیین مدت در قرارداد کار ، قرارداد کار غیر موقت برای مدت نا محدود یا دائمی می باشد . مفهوم قرارداد کار دائم ، همانگونه که در عرف شناخته شده است ، ناظر بر قراردادهایی است که برای مدت نامحدودی بین کارگران و کارفرمایان انعقاد یافته اند و کارگر و کارفرما با فرض دائمی و همیشگی بودن ، آن را منعقد ساخته و در حین قرارداد کار ، برای آن مدتی را مشخص و ت
 توی آسیب شناسی میخوندیم که هر فردی باید آمادگی هیجانی داشته باشه، یعنی احساساتش رو بشناسه، نام گذاری کنه و در مرحله بعدی بتونه راحت اونا رو بیان کنه. 
دیروز برای اولین بار، چنان گیج بودم که میون اشک هایی که یکی یکی پاکشون میکردم دائم از خودم میپرسیدم، چته لعنتی؟ بگو از چی ناراحتی؟ دلیلش گم بود، دلیلش غیر منطقی و غیر منصفانه بود...‌
و همسری که با نهایت غم و استیصال نگام میکرد و نمیتونست کمکی کنه.
اولینِ سختی بود همسرم. مطمئنا برای تو سخت تر ب

متن آهنگ مهدی یغمایی بنام شهر آشوب
دل از ما میبرد دائم نگاری که تو باشی
جهان خلاصه است به کناری که تو باشی
برایت به جز عشق چه شعری بسرایم
که از شوق تو ای عشق غم از دل بزدایم
من برایت بی قرارم فدایت هر چه دارم
چه حالی بهتر از این که باشی در کنارم
بخند آرام جانم چه کردی مهربانم
که جاری می شود اسم تو دائم بر زبانم 
عاشق منم باور کن ای جان فقط لب تر کن
با خنده هایت جانا حال مرا بهتر کن
شیرین شهر آشوبم تا با تو هستم خوبم
تنها تویی محبوبم ای جان
من برای
متن آهنگ مهدی یغمایی بنام شهر آشوب
دل از ما میبرد دائم نگاری که تو باشی
جهان خلاصه است به کناری که تو باشی
برایت به جز عشق چه شعری بسرایم
که از شوق تو ای عشق غم از دل بزدایم
من برایت بی قرارم فدایت هر چه دارم
چه حالی بهتر از این که باشی در کنارم
بخند آرام جانم چه کردی مهربانم
که جاری می شود اسم تو دائم بر زبانم
عاشق منم باور کن ای جان فقط لب تر کن
با خنده هایت جانا حال مرا بهتر کن
شیرین شهر آشوبم تا با تو هستم خوبم
تنها تویی محبوبم ای جان
من برایت ب
به پاهای خودت
موقع راه رفتن نگاه کن ....
دائما یکی جلو هست و یکی عقب ...
نه جلویی بخاطر جلو بودن مغرور میشه ...
نه عقبی چون عقب هست شرمنده و ناراحت ...
چون میدونن شرایطشون دائم عوض میشه...
روزهای زندگی ما هم دقیقا همین حالته...
دنیا دو روزه ؛
روزی باتو ، روزی علیه تو ؛
روزی که با توهست، مغرور نشو ...
روزی که علیه تو هست، ناامید نشو ...

هر دو میگذره...
باید باشی تا ببینمت. ضرورتی بیش‌تر از این نیست.
آدمی نیست که فراموش
می‌کند؛ قاطع‌بودن حضور واقعیت است که قطع می کند بودن را. بودن، خود به تمامی ناقص است. بودنِ مدام و مکرر است که هست. همه چیزی در
بود مستمر خود، هست؛ عکس‌ها بسیارند که اگر خاطره‌ای با آنها نباشد، گم می‌شوند. حضوردائم
کلمات، کلمه می‌آورد، فکر می‌آورد. وقتی کم می‌خوانیم و کم مشاهده می‌کنیم و به کلمه
نمی‌گذارنیم ذهنمان را، فکر از تب‌و‌تاب می‌افتد. این‌همه جنگ‌وجدل بر سر
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا قانونگذار برای اینکه اثبات عقد نکاح در صورت بروز اختلاف به آسانی امکان پذیر باشد و روابط میان زوجین تحت قاعده و نظم اجتماعی در آید ، لزوم ثبت ازدواج دائم و موقت را در مواردی ضروری و الزامی دانسته است که البته میان ثبت ازدواج دائم و عقد نکاح موقت یا صیغه در این خصوص اختلافاتی به چشم می خورد . به این معنا که ثبت ازدواج دائم در همه حالت اجباری است ولی ثبت ازدواج موقت یا صیغه تنها در برخی از شرایط امکان پذیر
به استناد سایت مشاوره حقوق خانواده دینا ، انواع نکاح در قانون مدنی شامل ازدواج دائم و ازدواج موقت یا صیغه است که عقد نکاح دائم به عنوان یکی از رایج ترین انواع عقد نکاح ، به صورت همیشگی میان زن و مرد رابطه محرمیت ایجاد می سازد و بر خلاف عقد موقت که برای مدت محدودی است ، فرض بر دائمی ، استمراری و همیشگی بودن آن می باشد و در مقابل ، عقد نکاح صرفا برای مدت مشخص و محدودی است . برای دریافت اطلاعات بیشتر در مورد اقسام ازدواج دائم و موقت در اسلام بر روی
معرفی لوگو زیمنس
لوگو زیمنس یا همان مینی plc های زیمنس که با نام تجاری LOGO تولید می شود در صنعت اتوماسیون صنعتی و اتوماسیون خانگی کاربرد فراوانی دارد،این مینی plc ها برای کارهای کنترلی کوچک بسیار مناسب می باشد .در زیر تعدادی از پروژه هایی که با این مینی پی ال سی اجرا و قابل اجرا هست را آورده ایم .
راه اندازی الکتروموتور سه فاز لحظه ای از یک محل با لوگو زیمنس
راه اندازی الکتروموتور سه فاز  دائم از یک محل
راه اندازی الکتروموتور سه فاز لحظه ای  و دا
سلام

ماه رمضان فصلی جدید در زندگیست
قلبها معنای عشق را بهتر می فهمند چراکه رفاقت با قرآن به آن جلا بخشیده است
حالا که فرصت به این خوبی به وجود اومده به قول پیامبر(ص) خوبه که خودمون رو در مسیر وزیدن این نسیم قرار بدیم
آیت الله صفایی بوشهری که عمری دل به طاعت خدا سپرده یادداشتی برای مراقبه جوونا گذاشته براتون می نویسم و امیدوارم تو رازو نیاز شبانتون من رو هم بی نصیب نذارین
۱. کنترل چشم از از گناه و نگاه های غیر ضروری(چند وقت پیش بزرگی در تفسیر ی
در داخل خانواده است که مرد و زن – که زوجین هستند – می‌توانند تجدید قوا کنند، می‌توانند همت خودشان را برای ادامه راه آماده کنند. می‌دانید که زندگی یک مبارزه است، کل زندگی عبارتست از یک مبارزه‌ی بلند مدت، مبارزه با عوامل طبیعی، مبارزه با موانع اجتماعی، مبارزه با درون خود انسان که مبارزه‌ی با نفس است. دائم انسان در حال مبارزه است. بدن انسان هم در حال مبارزه است. جسم انسان هم دائم دارد با عوامل مضر مبارزه می‌کند، قدرت این مبارزه وقتی در جسم

پرداخت تا سقف 300 میلیون ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا به بیماری سرطان
پرداخت تا سقف 200 میلیون ریال به صورت بلاعوض در صورت ابتلا به یکی از امراض خاص یا اعضای اصلی بدن
پرداخت تا سقف 50 میلیون ریال به صورت بلاعوض در هر سال یک بار بعنوان هزینه پزشکی بیمارستانی در صورت حادثه
پرداخت فوت عادی تا سقف مبلغ 4 میلیارد ریال و فوت بر اثر حادثه تا سقف 5 میلیاردریال
پرداخت غرامت نقص عضو و ازکارافتادگی دائم کلی و جزئی تا سقف 1 میلیارد ریال
پوشش معافیت از پ
خب بدرک که اینجا همش منفی نوشته شده میخوام بازم همون طوری بنویسم!
مگه چند نفر هستن که برای روزای خوبشون دست به قلم بشن؟ 
خب من هیچ وقت ادم روزانه نویسی نبودم، نخواستم چیزایی که ذهنم هر روز و هر روز سعی در فراموشیش داره رو به زور نگه دارم
من حتی ادم حرف زدن با جزییات برا مخاطبای بیشتر از یه نفرم نیستم
من عادت دارم که اتفاقات خوب و بد و دائم و دائم تو ذهنم مرور کنم تا دستم برسه به ادم‌ امنم که همه رو بگم بهش بعدش میتونیم با خیالت راحت فراموشش کنی
مشاوره حقوقی اثبات زوجیت : تشکیل خانواده و ازدواج کردن به عنوان یک فعل نیکو در جامعه محسوب می شود زیرا  همه جوامع در هر جای دنیا فارق از هر دین و مذهبی، تشکیل خانواده را امری نیکو ومقدس قلمداد می کنند،در برخی از موارد طرفین نکاح اعم از زن و مرد منکر وجود رابطه زوجیت  و درحقیقت ازدواج می شوند درمشاوره حقوقی اثبات زوجیت باید بیان داشت ، انکار ازدواج و وجود رابطه زوجیت بیشتر در مورد نکاح و ازدواج موقت پیش می آید. قطعا ازدواج موقت استحکام  نکاح و
همونقدر که دائما در کنار هم بودن زن و شوهر و به اصلاح "به هم چسبندگی" دائم و بی وقفه بده و ضرر داره، دوری زیاد هم بده. تا یه جایی دوری شوقِ وصال رو زیاد میکنه، اشتیاق آفرینه .. از یه جایی به بعد فرساینده، له کننده و کشنده ست. خیلی بده. بد . بد . بد. 
پ.ن: مشخصه چقدر له شدم یا بیشتر توضیح بدم؟ :)
پ.ن۲: خدا وصال و فراق تون رو پر برکت قرار بده . نمیدونم چجوری ولی ان شاء الله . باید یه چاره ای بیندیشم برا خودم. اینطوری فقط حالم بده. باید غمش رو تبدیل کنم به یه چ
خب بدرک که اینجا همش منفی نوشته شده بازم میخوام همون طوری بنویسم!
خب من هیچ وقت ادم روزانه نویسی نبودم، نخواستم چیزایی که ذهنم هر روز و هر روز سعی در فراموشیش داره رو به زور نگه دارم
من حتی ادم با جزییات حرف زدن برا مخاطبای بیشتر از یه نفرم نیستم
من عادت دارم که اتفاقات خوب و بد و دائم و دائم تو ذهنم مرور کنم تا دستم به ادم‌ امنم برسه، همه چیز و بهش بگم اون وقته که با خیالت راحت میتونیم فر
تقویت حافظه
- حلال خوری
- آیة الکرسی و قرآن حفظ کردن
- رو به قبله غذا خودن و نشستن
- خوردن گوشت خوب
- دیدار علماء و بزرگان و مؤمنین 
- شیرینی خوردن مثل خرما
- عدس خوردن
- دائم الوضوء بودن حتی موقع خوابیدن
- اطاعت والدین
- شنیدن احادیث و کلام اهلبیت(ع) و عمل به آنها
- شنیدن کلام علماء و عمل به آنها
- خوردن عسل مخصوصاً صبح یک قاشق ناشتا باشه بهتره
- ...

چرا بیمه زندگی سرمد؟

تعهدات و پوشش های بیمه عمر وسرمایه گذاریشرکت بیمه سرمد با کمک گرفتن از کارشناسان با تجربه بیمه محصولی کامل تر از بیمه های زندگی متداول در بازار ارائه نمود که شامل هفت پوشش بیمه ای می باشد1- پوشش فوت به هر علت تا سقف 5.000.000.000 ریال از لحظه صدور بیمه نامه.2- پوشش فوت در اثر حادثه پرداخت تا 3 برابر سرمایه فوت به هر علت هز لحظه صدور بیمه نامه3- پوشش نقص عضو و از کار افتادگی دائم کامل و جزئی ناشی از حادثه تا سقف (2.000.000.000ریال).4- پوش
میگویند کعبه هم تعطیل شد و خدا معجزه‌ای نکردآری در طول تاریخ اتفاقات ناگواری برای کعبه افتاد، ولی خدا کاری نکردبنی‌امیه با منجنیق کعبه را به آتش کشاند، ولی خدا کاری نکردبارها سیل آمد و خانه کعبه ویران شد، ولی بازهم خدا کاری نکردحجاج‌‌یوسف خانه خدارا ویران کرد، ولی معجزه‌ای نشداصلا اینطور بگویم، خدا بنا ندارد معجزه‌اش را برای هراتفاقی خرج کند و دائم معجزه کند. اصلا دائم معجزه کردن که دیگر اسمش معجزه نیست.
یکبار در طول تاریخ اتفاق افتاد

اقامت دائم کانادا از طریق سرمایه گذاری
کانادا با تصویب و اجرای طرح‎های مهاجرتی گوناگون، بستری مناسب برای ورود متقاضیان مهاجرت به این کشور فراهم نموده است. سرمایه‎گذاری در کانادا یکی از برنامه‎های مهاجرتی پرطرفدار است که سالانه هزاران مهاجر را به این کشور جذب می‎نماید. مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه‎گذاری به منظور توسعه اشتغال‎زایی در بازارهای کانادا با جذب متقاضیانی صورت می‎گیرد که علاوه بر سرمایه قابل توجه، دارای تجربه‎ی تجار
ترکیه اوروسیایی است که در سالهای گذشته جز توسعه یافته ترین کشورهای اروپایی بوده و پیشرفت چشم گیری در زمینه های گوناگون به خصوص اقتصادی داشته است . همین امر سبب شده تا بسیاری از ایرانیان به فکر اخذ اقامت ترکیه و مهاجرت به این کشور بیفتند !  روش های اخذ اقامت ترکیه برای متقاضیانی که قصد مهاجرت به این کشور را دارند حائز اهمیت می باشد. این روش های گوناگون شرایط مختلفی را پیش پای متقاضیان قرار می دهند.
همراه سفرمی سامانه آنلاین بلیط هواپیما چارتر
قبلا اینجا نوشتم که از وابستگی به آدم ها بدم میاد توی هر زمینه ای خصوصا وقتی یه کاری رو بخوام انجام بدم! 
از بس بی اعتماد به نفس و ترسو بار اومدم که دائم و ناخودآگاه این وابستگی ها پیش میاد و دائم نظرشون رو میپرسم و تایید میخوام واسه کار هام! و بعد که مثلا رفیق نیمه راه میشن چنان آزاری میبینم که نگو و نپرس!
درد دارم درد وابستگی. 
حالا چرا یهو باز اذیتم کرد؟ چون وابسته شدم چون واسه رفتن به کاریابی به یکی از دوستام که اونم دنبال کار میگرده گفتم می
خب بدرک که اینجا همش منفی نوشته شده میخوام بازم همون طوری بنویسم!
من حتی ادم حرف زدن با جزییات برا مخاطبای بیشتر از یه نفرم نیستم
من عادت دارم که اتفاقات خوب و بد و دائم و دائم تو ذهنم مرور کنم تا دستم برسه به ادم‌ امنم که همه رو بگم بهش بعدش میتونیم با خیالت راحت فراموشش کنی
دائم دارم به رفتار اطرافیانم تو این چند روزه فکر میکنم. درصد زیادی از دوستانم با نبود دسترسی به واتساپ و اینستاگرام، منو فراموش کردن. با اینکه تنها توی شیرازی که مرکز اعتراضات بود زندگی میکنم، پدر و مادرم کمتر از همه نگرانم بودن. اونایی که ادعا میکردن دوستم دارن حتی یه تماس ساده ی سی ثانیه ای هم نگرفتن. حتی برادرم که تا الان چندین بار بهم گفته که من دلیل زنده بودنشم یه اسمس ساده به من نزده!
من سه روز تمام بیقرار بودم، دیوانه وار به دنبال یه
تو یک سال و نیمه شدی وقتی قرنطینه بودیم. از کرونا هیچ نمیدانی عزیز دلم و چه خوب ک نمیدانی.
حالا برای ما " یه روز یه آقا خرگوشه" را دست و پا شکسته می خوانی. خیلی خوب با آجی دلارامت بازی می کنی. کلی شاد می کنی مارا. به بابادی می گویی "بابا...دردر...ماشین" یعنی لطفا مرا با ماشین دردر ببرید. طفلکی بابا هم تا بتواند در در میبردت.
خیلی خوشمزه ای عزیزدل من.
عاشق دست شستن و حمام شده ای. درست مثل ما بزرگترها که این روزها بیشتر دست میشوییم دائم میگویی" دس, آپیزه"
آقا ما نفهمیدیم بالاخره جوون با غریزه جنسیش چه غلطی کنه؟!
ازدواج رو قبول دارم کاملا اوکی. ولی اون راه بلند مدته. «الان» جوون با غریزه جنسی مرگباری که توش داره شعله میکشه چکار کنه؟ ازدواج دائم که سیمکارت دائم نیس هرموقع لازم داشتی بری سر کوچه تهیه کنی.
کی راهکار درست و عملی داره واسش؟
اسلام هم با اون عظمتش با راههای خوبی که داره تو فرهنگ افتضاح ما قابل عملی شدن نیس. راه‌هایی مثل عقد موقت.
الان عقد موقت مثل روابط نامشروع قبح داره تو ذهن خیلی از
این روزها نگه داشتن سگ در بین ایرانیان به یک اپیدمی تبدیل شده است و روز به روز دارد به وسعت آن افزوده می شود؟
واردات غذای آماده سگ و گربه هم به شدت افزایش یافته است اگرچه آمار تعداد یکصد میلیون دلار یدک می کشد اما در واقع بیش از اینها است چون واردات لنجی و قاچاق هم وجود دارد حتی وجود واردات کنسرو غذایی آماده که بعدا برچسب آن تعویض شده و به غذای سگ و گربه تغییر یافته است در بازار دیده می شود.
خوب اگر نیاز اینقدر بالا رفته چرا اجازه تولید صنعتی ای
از سری معرفی باغ ویلا های شهریار ، این بار به منطقه کردزار می رویم و یکی از ملک های این منطقه را در ادامه معرفی می کنیم . این باغ ویلا برای خریدارانی که به دنبال باغ ویلا با ویلا و بنایی بزرگی هستند مناسب می باشد. این باغ ویلای بزرگ که مساحت آن 2600 متر می باشد در خود یک ویلای دوبلکس 400 متری را جای داده است . این ویلا شیک و باسازی شده  دارای تمام امکانات رفاهی و همانطور که گفته شد به صورت دوبلکس و دارای 3 اتاق خواب نیز می باشد.

خرید باغ ویلا برای سکو
چهار سال دبیرستان یه معلم دین و زندگی داشتیم،به معنای واقعی کلمه ماه بود
اصلا صورتش هم انگار نورانی بود یه آرامش خاصی داشت ،خیلیم شیک پوش بود
کم حرف میزد ولی به جا...زنگای دین و زندگی نه خوابمون میومد نه خسته میشدیم
من خیلی مدیونشم
اول دبیرستان خیلی سعی داشت رومون کار کنه ،مثلا اون روزایی که دین و زندگی داشتیم اول کلاس به جای حضور غیاب واسه همه ی اونایی که نماز صبح خونده بودن یه بیست میذاشت...یا اونایی که دائم الصلاة بودن و بوسشون میکرد...مثلا
مشاغل فنی همیشه کار راه انداز بوده وهمه جا کاربرد دارد پس اگر شغل شما فنی است وقصد مهاجرت هم دارید ما به شما پیشنهاد میکنیم مطالب این بلاگ را مطالعه کنید 

برنامه مشاغل فنی‌ و حرفه‌ای فدرال
این برنامه برای کسانی که دارای پیشنهاد شغلی یا مدارک مرتبط برای کار در شغل‌های خاص هستند، امکان دریافت اقامت دائم در استان‌های کانادا (به جز استان کبک) را فراهم می‌کند.
برای درخواست اقامت دائم برپایهٔ این برنامه، تنها باید از طریق طرح اکسپرس اینتری در
اقامت دائم استرالیا
اقامت استرالیا از طریق سرمایه‌ گذاری

راحت‌ترین و سریع‌ترین راه برای اخذ اقامت دائم استرالیا، مهاجرت از طریق سرمایه گذاری است. سرمایه‌گذاری از طریق اخذ یکی از چهار ویزای ساب کلاس ۱۳۲، ۸۸۸، ۸۹۰ و ۸۹۲ صورت می‌گیرد.
ویزای ۸۸۸ در واقع مرحله دوم ویزای سرمایه‌گذاری موقت (ویزای ۱۸۸ استرالیا) است؛ اگر شما اقامت موقت چهارساله دریافت کرده‌اید یا قصد اقدام برای آن را دارید؛ پس از مهاجرت به استرالیا و در صورت داشتن شرایط لازم
 موارد منع تاتو یا منع میکروبیلدینگ به صورت موقت یا دائم را شرح دهد. همچنین مراقبت های بعد از هاشور ابرو به روش میکروبیلدینگ را برشمارد و در آخر پاک کردن تاتو خط چشم دائم را توضیح دهد. پس با ما همرا باشید. سوزن پاور یا سوزن گرد یا سوزن دایره ای که دارای انواع سوزنهای تک سر یا سوزن تاتو سه سر سوزن تاتو پنج سر و سوزن تاتو هفت سر می باشد. که سوزن تاتو تک سربرای فیبروز و هاشور فقط 
سالن زیبایی الناز معتبرترین و بهترین سالن در اصفهان برای تاتو
اقامت دائم پس از تحصیل در کانادا
اقامت پس از تحصیل کانادا برای افرادی که در این کشور تحصیل نموده‌اند؛ مقوله‌ای مهم و کلیدی است. کشور کانادا نیز در زمینه‌‌ی اقامت دانشجویان پس از تحصیل پیشتاز بوده و برنامه‌های متعددی را در اختیار فارغ‌التحصیلان خارجی قرار داده است. به طور کلی سه برنامه برای دانشجویان خارجی وجود دارد که می‌توانند پس از پایان تحصیلات از طریق آنان اقدام به اخذ اقامت دائم کانادا نمایند؛ در ادامه به معرفی این برنامه‌ها می
انواع سیم پیچی های الکتروموتور در شرایط متفاوت مورد استفاده قرار می گیرند . اساس کار الکتروموتورها بر اساس میدان مغناطیسی است و سیم پیچ ها مسئولیت تولید میدان مغناطیسی مورد نیاز برای کارکرد موتور ها را دارند .
انواع سیم پیچ های الکتروموتور تک فاز :
- سیم پیچی موتور تکفاز طرح دو فاز
- سیم پیچی گام کسری
- سیم پیچی گام کامل
- سیم پیچی موتور القایی تک فاز با راه انداز خازن دائم کار
- سیم پیچ کمکی دائم در مدار یک طبقه گام کسری

الکتروموتور تکنو تا
بیمه حوادث :
هر شخصی حقیقی و حقوقی با خرید بیمه نامه حوادث برای مدت معین می تواند خود و یا اعضاء خانواده ، و یا کارکنان خود را در طول مدت 24 ساعت شبانه روز و در تمام نقاط دنیا در مقابل خطر فوت ، نقص عضو و یا از کارافتادگی دائم جزئی ، کلی ، پرداخت هزینه پزشکی و غرامت روزانه بر اثر حادثه تحت پوشش بیمه قرار دهد .
حادثه به هر واقعه ناگهانی ناشی از عامل خارجی که بدون قصد و اراده بیمه شده در مدت بیمه رخ دهد ،اطلاق می گردد.
منظور از نقص عضو یا از کار افتادگ
سلام 
من یک دختر ۲۲ ساله هستم، دانشجوی ارشدم، در دوران لیسانس تعداد دخترهای کلاس مون خیلی زیاد بود و لازم نبود با پسرها در ارتباط باشم، اما تو دوران ارشد برای انجام پایان نامه لازمه دائم با پسرها هم صحبت باشم، علاوه بر این رشته ی من آزمایشگاهیه و باید دائم تو آزمایشگاه باشم.
راستش خیلی میترسم از پسرها، همه ش میگم نکنه حرکتی انجام بدم که تحریک کننده باشه، نکنه حرفی بزنم که روشون به روم باز بشه، راستش همه ش میترسم پشت سرم حرف های نامربوط بزنن
باسلام را نصب کنید و محصولات روستاهای ایران دهه را بخرید. تخفیف های مناسب و مدیریت خوب این نرم افزار تعاملی باعث شده ما از مشتری های دائم این فروشگاه بزرگ ایرانی بشویم. کد من:
اگه عضو بشی با کد من می‌تونی توی خرید اولت از باسلامی‌ها ۱۵ هزار تومن هدیه بگیری.
بسم الله الرحمن الرحیم

هرکه این سوره را تلاوت کند حقتعالی به عدد هر مومن و منافقی که بوده و خواهد بود ده حسنه به او کرامت کند واگر د ر شب بیست وسوم رمضان خوانده شود  از اهل بهشت باشد .جهت تب دائم و درد ها شدن آن در آب و نوشیدن آن آب نافع است
مفهوم سختی آب چیست؟
آب سخت دارای مواد و فلزات محلول در آب است  که دارای مواد معدنی بالاتری در مقایسه با  آب نرم است که با نفوذ سنگ آهک و گچ درون آب باعث به وجود آمدن ترکیباتی چون آهن ، منگنز ، استرانسیم ، آلومینیوم و علی الخصوص کلسیم و منیزیم که سبب سختی آب می شود.
در آب های طبیعی معمولا غلظت کلسیم نسبت به منیزیم دو برابر  می باشد .
پس سختی کل آب به طور کلی به مجموع یون های کلسیم و منیزیم موجود در آب گفته می شود .
انواع سختی آب : 
سختی موقت (سختی کر
کسیکه تورو نخواد اگه تمام آدمهای دنیا هم ولش کنند اگه همه آدمهای دنیا هم ازش سواستفاده کنند اگه همه آدمهای دنیا هم سرش کلاه بذارند و تحقیرش کنند بازهم تورو نمیخواد .
فکر نکن اگه یکی بهش بدی کرد یاد تو میوفته و میگه کاش با اون مهربون بودم نه اون اتفاقا دنبال کسی هست که نمیخوادش دنبال کسی هست که در دسترسش نیست دنبال کسی هست میدونه نمیتونه بدستش بیاره . تو که هر لحظه در دسترسش هستی دلشو میزنی . 
به چند نفر نه گفتم اونا الان چندساله دنبال من هستن د
با سرمایه گذاری درست راه مهاجرت را برای خود واعضای خانواده ی خود هموار کنید ما این اطلاعات را برای شما بیننده عزیز در این بلاگ قرار داده ایم

مهاجرت به کانادا از طریق سرمایه گذاری
هدف از این برنامهٔ مهاجرتی، تقویت اقتصاد و بازار کار کانادا با جذب افرادی از خارج کشور است که سرمایه، مهارت‌های کارآفرینی، و هوش تجاری دارند؛ مانند سرمایه‌گذارها، کارآفرینان و افراد خوداشتغال‌.
دریافت اقامت دائم از طریق سرمایه‌گذاری به روش‌های مختلف در کانا
اقامت دائم کانادا | کانادا یکی از مهاجرپذیرترین کشورهای جهان، با زیر ساخت‌های اقتصادی قوی و کیفیت بالای زندگی، برای مهاجرانی که به این کشور راه می‌یابند، شرایط ایده‌آل و مناسبی را فراهم می‌سازد. سرزمین کانادا یکی از امن‌ترین و پیشرفته‌ترین کشورهای دنیا محسوب می‌شود که عدم تبعیض نژادی و اجتماعی در آن، مزیت بزرگی برای مهاجرانش به ارمغان می‌آورد و هر سال متقاضیان بی‌شماری از راه‌های مختلف، خواهان مهاجرت به این کشور ثروتمند هستند.
کان

دورادور نمیشود روی کسی کار کرد. ارتباط باید دائم باشد. متصل باشد. اگر میخواهیم اثری از دیانت و اخلاق و مسلمانی در بچه ها ببینیم، باید آن ها را در جریان جاری و جوشنده ه ی تربیت قرار دهیم. طهارت دائمی منوط به اتصال دائمی است. اینکه گاهی از بچه ها سراغ بگیریم و گاهی به آنها بهره برسانیم و گاهی از آنها استقبال و دعوتی داشته باشیم خیلی راه به جایی نمی برد. ارتباط دائم لازم است. اتصال مداوم مهم است تا خوبی و طهارت و رشد و حرکت بچه ها تثبیت شود و تداوم
قبلا اینجا نوشتم که از وابستگی به آدم ها بدم میاد توی هر زمینه ای خصوصا وقتی یه کاری رو بخوام انجام بدم! 
از زندگی ساده و رها بی نهایت خوشم میاد و از وابستگی به شدت متنفرم و برای شخص من سمه! چون باعث میشه شلختگی توی همه جنبه های زندگیم ایجاد بشه منم که وسواسم پس بدجوری اعصاب و انرژیم رو تحلیل میبره.
از بس بی اعتماد به نفس و ترسو بار اومدم که دائم و ناخودآگاه این وابستگی ها پیش میاد و دائم نظرشون رو میپرسم و تایید میخوام واسه کار هام! و بعد که مثل
کرم پودر دائم، سبب داشتن پوستی شفاف و بدون نقص می‌شود. در ادامه درباره معایب و مزایای آن بخوانید.
کرم پودر دائمی
استفاده از کرم پودر روی پوست سبب می‌شود پوستی یکدست، بدون لک و آرایشی جذاب داشته باشید. ممکن است روزانه زمان زیادی را صرف زدن کرم پودر، تجدید کردن آن و شستشوی صورت کنید؛ اما با داشتن کرم پودر دائم (مزووایت)، پوست صورت شما همیشه جلوه‌ای صاف و زیبا خواهد داشت. در این مطلب مجله دلتا، درباره آن توضیح خواهیم داد.
با کمک سوزن‌های نانو (
امروز تنها بودم.هیچ اسنرسی نداشتم.
گفتم خوبه بشینم چیزهایی را از آنها لذت می برم،بنویسم.
نشستم فکر کردم و فکر کردم.....
۱- از با دوستانم بودن لذت می برم....
۲-از با فرزندانم بودن لذت می برم.....
۳-از با همسرم بودن لذت می برم.....
۴_از با پدر و مادرم بودن لذت می برم....
۵- از با خواهرم بودن....
۶-با برادرم بودن....
۷-با خواهرزاده هام بودن....
۸-با پدر و مادر شوهرم بودن....
۹-با خواهرشوهرهایم بودن....
۱۰-با بچه های خواهرشوهر ها بودن....
۱۱-با برادرشور و جاری بودن....
۱۲-در
صداهای زیر و شاد و کودکانه دائم توی گوشم است. همه جای خانه را تسخیر کرده‌اند. توی خلوتگاه و توالت هم صدایشان می‌آید. فقط زیر دوش که باشی صدای آب بر آنها غلبه می کند، گاهی غرقشان می کند و گاهی ارتجاعش می دهد تا حد نافهمی. 
بله! ما محکومان به تماشای بیست و چهار ساعته برنامه‌های کودک و نوجوان. حس بدی نیست! حس خوبی هم نیست! یک حس خنثی است. تشکیل شده از مقادیری کلافگی و ملال.
 اعتراف می‌کنم بعضی از برنامه‌ها واقعا جذب کننده است و همان‌طور که داری آ
مثلا چه میشود من در آستانه دهه چهارم زندگی بیشتر به این فکر کنم که چگونه از میان عوالم هستی بگذرم به جای اینکه دائم دکورها و پارکت های جدید را سرچ و بازبینی نمایم؟!
پیامبر در چهل سالگی به بعثت رسید و ما به بعثت مال!چرا آن وجه ابدی نباید از این مادی مهمتر باشد؟! چون نمیبینیمش؟
یاعلی سرفصل خوب درعبادت بودن است/عشق حیدرمعنی آن باولایت بودن است/گشته آغاز پرستش باعلی و مصطفی/شیعه راگویم که بااو درسعادت بودن است/کیست مانندولایت ریشه دین مبین/سروقامت مثل حیدردرشجاعت بودن است/یاوران حضرت او قله های افتخار/رمزاسلام محمدبا بصیرت بودن است/حامی خوب علی شدمثل زهراو حسین/کربلاقاموس دینی درصلابت بودن است/رهبرم سیدعلی راهست تیغ ذوالفقار/چون سلیمانی برایش درارادت بودن است/میرسدکم کم ظهور مهدی صاحب زمان/مسلمین آنجا زمان باش
متقاضی محترم  لطفاً قبل از تکمیل فرم قوانین و شرایط استخدام موسسه آموزشی ایران زمین را مطالعه فرمائید:
جهت تکمیل فرم استخدام کلیک نمایید
۱- تقید به دین مبین اسلام و مذهب شیعه.
۲- اعتقاد و التزام عملی به قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران .
۳- بلامانع بودن مراتب بکارگیری از نظر هسته گزینش آموزش و پرورش.
۴- آشنایی کافی با فنون تدریس.
۵- دارا بودن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت نظام وظیفه .
۶- عدم تعهد استخدامی به وزارتخانه‌ها و سازمان‌های

روزهای خرس خیاط رنگ های مختلفی دارد. یک روز صبح که چشم باز می کند روزش از خاکستری شب قبل کم کم رنگ سفید و بعد صورتی می گیرد و تمام تنش می شود صورتی. خرس صورتی و با دلی که شکل لبخند در آمده. پر انرژی به کارهایش می رسد. الگو می کشد قیچی می زند و می دوزد هر چند تا نتیجه کار و لباس کامل شدن راه زیادی دارد. 
یک روز دیگر خسته است به زور چشمانش را باز می کند و از لای چشمانش همه چیز را خاکستری با لکه های رنگی می بینید. قرمز عصبانیت، آبی بی خیالی و زرد تنفر و
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
تو از چی دلخوری پَرو نمیشه ریخت توو بالشای آجری ●♪♪ ♥‿♥ ♪دلت گرفته و تفنگ سَرپُری از چی دلخوری ●♪♪ ♥‿♥ ♪نه گریه داری و نه میشه خنده رو کشید به صورتت !!!♪ ♥‿♥ ♪گذشته هات هنوز نمیره توو کَتت بغضِ عادتت ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من سفید دنیام سیاه الله دل نمیشه سر به راه !!!♪ ♥‿♥ ♪الله تنها توو انبار کاه هی میگشتم دنبال نخ سوزنای اشتباه ●♪♪ ♥‿♥ ♪الله جونم آلودست ببخش دائم بهم زدن رو دست ببخش ♫♪ ♥‿♥ ♪الله من اصن آدم بده لااقل تو مثل آدم مُر
فکر کنم پوست انداختم!
نه پوستم کنده شده!
سخته دل کندن خیلی سخت! اونم از چیزی که چندین سال آرزوشو داشتی!
اما الان دیگه برام مرده!!! 
یه تشر از یک پاک نهاد کافی بود که هوس دیرنیه از سرم بیفته.
و دائم درگیر اینم که: چه قدرتی ایجاد میکنه سیر و سلوک و معرفت!!
آیا خداگونه شدن غیر از اینه؟

سلام بر همه دوستان
امروز مشغول مطالعه رساله پولس رسول به فیلیپیان بودم. در این رساله چند بار پولس به کلیسای فیلیپی یادآوری می کند که شاد باشید. البته یادآوری اینکه در خداوند شاد باشید چند بار دیگر هم در کتاب های عهد عتیق و عهد جدید ذکر شده است. 
این توصیه ها را مقایسه می کنم با اسلام ایرانی ...
اسلام ایرانی برای تولد امام حسین شان هیچ کاری نمی کرد ولی برای مرگ امام حسین شان 2 ماه کامل عزاداری می کرد!!
اسلام ایرانی برای تولد فاطمه زهرایشان هیچ کار
مزایای خرید ملک در ترکیه

۳- RESIDENCY & CITIZENSHIP یکی از سریع‌ترین و مطمئن‌ترین روش برای تضمین اقامت دائم در ترکیه از طریق مالکیت یک ملک است .
قوانین کنونی به هر کسی اجازه مالکیت یک ملک را می‌دهد . یعنی کسانی که نامشان را به عنوان سند ثبت کرده‌اند . ک . اقامت دائم در ترکیه ) برای اقامت دائم . این حق را نه تنها به فرد ( ها ) اعمال می‌کند که اسمش در عمل عنوان است , بلکه شامل خانواده و کودکان نیز می‌شود .
۴ - محیط multicultural بر خلاف بسیاری از استراحتگاه‌های ار
شرایط عدم پرداخت مهریه توسط مرد به شرح ذیل می باشد:
۱- ماده ۱۰۸۹ قانون مدنی
هر گاه عقد ازدواج (دائم یا موقت) بین زوجین به دلیلی باطل بوده باشد و بین آن ها نزدیکی واقع نشده باشد، زن حق دریافت مهریه ندارد.
۲- ماده ۱۱۰۱ قانون مدنی
هر گاه به دلیلی نکاح بین زوجین، فسخ گردد و بین آن ها نزدیکی واقع نشده باشد زن مستحق مهر نخواهد بود، تنها استثناء آن فسخ به دلیل عنن بودن مرد است.
عنن بودن مرد یعنی مردی که توانایی عمل زناشویی نداشته باشد که در این صورت با ف
درک صداقت میاره. تو وقتی  حرف دلتو راست و پوست کنده به طرف مقابلت می‌گی که مطمئن باشی اون شخص برای حرف تو ذره‌ای هر چند اندک تره خورد می‌کنه و دائم برای فرو کردن عقاید خودش تو ذهن تو تلاش نمی‌کنه. وگرنه که شروع می‌کنی به پیچوندن و ایگنور کردن. اما مرگ به اون لحظه‌ای که قفل دهنت باز بشه و حرف دلت به اون آدمی که نباید گفته بشه. اون موقع است که تازه می‌شی مثل من!
آزمون سخت شیعه دوره آخرزمان/غیبت مهدی نموده امتحانی شیعیان/حق وباطل جنگ دارد دائما با یکدگر/خوش بحال هرشهید وبر امام عاشقان/ریشه دین محمد در ولایت محوری است/مثل زهرا اسوه بودن ازبرای این جهان/کربلاباشد پیامش دلسپاری برولی/باولایت تا شهادت آرزوی مومنان/وقت هم عهدی رسیده باامام و رهبری/جنگ دارد شیعه دائم باتمام دشمنان/عده ای باعشق دنیا همردیف شرشدند/گشته مردود زمانه درمیان دوستان/ازبصیرت شیعه باشد دررکاب رهبری/امربرمعروف دارد هرکجاو هر م
دائم چهل منزل بلا بر ما رسیدهخواندم نمازم را نشسته، قد خمیدهجای نوازش کردنِ دستان باباشعله، میان گیسویم شانه کشیده****هجران دلبر، قد کمانی ساخت من رااز ناقه، ضعف و تشنگی انداخت من راطوری کتک خوردم دو چشمم تار گشتهحق داشت عمه، لحظه ای نشناخت من را****درد کف پا، خسته ام کرده حسابیدارم میان پهلویم دردِ حسابیگفتم نکش اینگونه از سر چادرم رادادِ مرا دشمن در آورده حسابی****آخر چرا رحمی به چشمِ تر نداری؟!پایم شکسته، از چه رو باور نداری؟!من دخترم، خیلی
زندگی به هم ریخته بشری۱.این روزها ما در دو بستر غیر قابل تحمل اجتماعی زندگی می کنیم: هم زندگی اجتماعی جامعه خودمان بهم ریخته است و هم نظم زندگی بین المللی آشوب زده و پر از ماجراست.به هر سو که نگاه میکنیم با صحنه ها و لحظه های رنج بشری روبروییم.۲.در داخل در یکسال گذشته عملا یک روز خوش را تجربه نکرده ایم:سیل فروردین ماه،ماجرای قتل نجفی،احکام سنگین زندان برای فعالان اجتماعی و سیاسی،اعتراضات آبان ماه،ماجرای کشته شدن مردم در تشیع جنازه،سقوط هواپ
دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان
روزهای ضیافت الهی یکی پس از دیگری در حال گذر است. فرصتی که بسان ابر با سرعت و بی‌صدا می‌گذرد و ثمر آن‌را جان‌های عاشقی که وجودشان بستری آماده برای رویش بذرهای رحمت خداوندی است، درک می‌کند. رحمتی که جلوه آن در عبادتی خالص و زهد و پارسایی بی‌ریا متجلی می‌شود. خوشا آنان که الله یارشان بیبحمد و قل هو الله کارشان بیخوشا آنان که دائم در نمازندبهشت جاودان بازارشان بی
پس ای خدای مهربان! در این روز به زبان روزه‌دارا
دعای روز هفتم ماه مبارک رمضان
روزهای ضیافت الهی یکی پس از دیگری در حال گذر است. فرصتی که بسان ابر با سرعت و بی‌صدا می‌گذرد و ثمر آن‌را جان‌های عاشقی که وجودشان بستری آماده برای رویش بذرهای رحمت خداوندی است، درک می‌کند. رحمتی که جلوه آن در عبادتی خالص و زهد و پارسایی بی‌ریا متجلی می‌شود. خوشا آنان که الله یارشان بیبحمد و قل هو الله کارشان بیخوشا آنان که دائم در نمازندبهشت جاودان بازارشان بی
پس ای خدای مهربان! در این روز به زبان روزه‌دارا
مراقبت های پس از مزووایت تراپی و دوره های انجام مزو وایت و کرم پودر دائممشتری باید توجه کند که پس از انجام عمل مزووایت تراپی و کرم پودر دائم لازم است تا سه روز بعد از آن صورت خود را در برابر تماس با آب حفظ کند یعنی در این مدت باید از استحمام و تمیز کردن صورت با آب و یا دستمال مرطوب پرهیز کند. استفاده از کرم های آب رسان شب در طول این مدت الزامی است. ماساژ دادن آرام کرم های ترمیم کننده بر روی صورت نیز نباید فراموش بشود. رعایت نکات گفته شده باید بسیا
شهر سوال ـ چنانچه زمان عقد موقت تمام شده و پس از آن عقد دائم خوانده شده
صحیح است. اما اگر در اثنا مدت عقد موقت( هنوز مدت مقرر تمام نشده) عقد
دائم خوانده باشید، عقد شما باطل است و باید مجددا عقد بخوانید
بخش ازدواج و زناشویی شهر سوال بر بال اندیشه ها
ادامه مطلب
در خواب بیدار بودن و بیدار خواب بودن برای هر کسی معنی و درک خاص دارد. هر کسی بنا به تجربه اش این معنا را درک خواهد کرد. اما من در عذابم از این آپشن انسانی‌ام. دلم می‌خواهد سرم را بکوبم دیوار تا خودِ ورّاجم که دائم دارد با خودم حرف می زند تکه تکه شود. اندازه دانه های خاکشیر شود که دیگر نشود با کنار هم قرار دادن ساخته شود. هی ور می زند، هی تز می دهد، حکم می کند، دستور می دهد، سرزنش می کند، رویا بافی های اضافی از نوع غلط زیادی می کند، ور می زند، ور می
متقاضی محترم  لطفاً قبل از تکمیل فرم قوانین و شرایط استخدام موسسه آموزشی ایران زمین را مطالعه فرمائید:

منافع خرید خانه در قبرس

فواید خریداری ملک (خانه) در قبرس چیست
مقرون به صرفه بودن خرید خانه و کاهش بسیار ارزش لیر ترکیه
راحت بودن بسیاردر خرید خانه در قبرس
اروپایی بودن کشور قبرس و داشتن پاسپورت معتبر
دارای نظام آموزشی معتبر و همچنین دانشگاه های بسیار عالی
با خرید خانه در قبرس هزینه خانه (ملک) کاملا رایگان بوده
خرید خودرو هایی با کیفیت بسیار عالی قبرس با 4 یا 5 هزار تومان را دارد
ایجاد شرکت های معتبر پس از گرفتن اقامت دائم در قبرس

" جهت اطل
گاهی زندگی، مجال نمی دهد. گاهی محال است که مجال زندگی نمی دهد.   اگر از نقطه ای که تفاوت ظاهری مجال و محال است، بگذریم به دو راهی افکار می رسیم".  بودن" وقتی میسّر است  که باید و نباید رنگ ببازد و هرچه می ماند، صرفاً و  صرفاً موجودیت، " بودن " در معنای حقیقی باشد.  در غیر اینصورت " بودن " و " نبودن " در یک کفه ی ترازو قرار می گیرد.  
اگر "بودن " منوط به "نبودن " است.  هر عقل سلیمی می داند که "نبودن " بهتر از"بودن " است.  اگر" بودن " منوط به " بودن " است.  حافظ می
موتور گیرلس و موارد استفاده از آن در صنعت آسانسور
موتور گیرلس در موتور آسانسور یا بدون جعبه دنده در صرفه جویی انرژی و با کیفیت بودن سواری آسانسور کاربرد خوبی دارد. ساختار تشکیل دهنده ی آن ها سنکرون آهنربای دائم می باشد. استفاده از این موتورها چند سالی است که زیاد شده است و آن موردی که باعث روند چشمگیر پیشرفت این آسانسور ها است بازدهی خوب آن هاست.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها